Aukcje i licytacje na Moście do Nieba – Perełki dla Michaeli – bazarek charytatywny

Zapraszamy na bazarek charytatywny “Perełki dla Michaeli”. Założyli go Przyjaciele s. Michaeli. “W tym internetowym zakątku pragniemy dzielić się perełkami dobra, które pomogą przytulić i osuszyć inne perełki – łzy chorych dzieci i rodziców, którzy zamieszkają w pierwszym hospicjum dla dzieci na Litwie”.

Bazarek nie jest miejscem handlu, lecz przestrzenią, gdzie dzielimy się dobrem i pięknem. Łączy nas pragnienie, by pomóc s. Michaeli i wszystkim jej pracownikom i wolontariuszom po prostu czynić dobro.

Na licytację będą trafiać same perełki – piękne, mądre i smaczne unikaty – rękodzieła, obrazy i ikony, lekcje śpiewu i gry na wszystkich instrumentach świata, wejściówki na koncerty, planszówki, noclegi z pięknym widokiem, koszulki z autografami gwiazd, medale, płyty i książki z dedykacją (lub szczególną historią) i wiele różnych cudownych unikatów. Jeśli coś takiego masz do zaoferowania – śmiało – zgłoś na licytację.

Każda złotówka z licytacji zostanie przeznaczona na leki, sprzęt medyczny, środki higieniczne, jedzenie, prąd, wykwalifikowany personel medyczny, paliwo i wszystko, co jest potrzebne, by Most do Nieba otulał całą rodzinę chorego dziecka.
Licytować mogą tylko członkowie grupy a zatem – dołącz do Drużyny Dobra (zaproś też znajomych) i twórz historię Mostu do Nieba.

Kliknij TUTAJ i wejdź na BAZAREK CHARYTATYWNY

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com