Dziękujemy za dar Twojego serca.
Otulamy Cię modlitwą.

Fundacja Aniołów Miłosierdzia

„Skarbonka Dobra” to akcja dla każdego, kto chciałby poczuć się bohaterem i uratować Most do Nieba - pierwsze hospicjum dla dzieci na Litwie. Swoje skarbonki złożyło już ponad trzy tysiące uczniów, studentów i pracowników firm. Zobacz jak łatwo możesz dołączyć do Drużyny Dobra.

Wystarczy pobrać szablon ze strony Mostdonieba.pl TUTAJ, włożyć sztywny papier do drukarki, naostrzyć nożyczki i uzbroić się w klej. Można też zamówić szablon (dla siebie lub dla całej szkoły) w Fundacji Aniołów Miłosierdzia (wystarczy napisać na adres fundacja@aniolowie.org) Zanim wytniesz skarbonkę pomódl się: Boże, nie daj mi, bym tracił oszczędzając, lecz zyskiwał rozdzielając.

Zanim wytniesz skarbonkę pomódl się: Boże, nie daj mi, bym tracił oszczędzając, lecz zyskiwał rozdzielając.

Co dalej? Po prostu do dzieła. Sięgnij po nożyczki i wytnij skarbonkę. Jeśli chcesz najpierw obejrzeć instrukcję, zerknij poniżej. Gdy już sobie z tym poradzisz (a pewnie zrobisz to szybko, bo jesteś urodzonym super-ekstra-wycinaczem-skarbonek) możesz wszystko jeszcze pokolorować, dodać rycerskie tarcze lub serduszka, podpisać swoim imieniem i w ogóle wszystko zrobić sam. To będzie TWOJA SKARBONKA DOBRA. Potrzebujesz instrukcji? Znajdziesz ją w poniższym filmie.

Skarbonka Dobra – instrukcja

TERAZ ZACZYNA SIĘ PRAWDZIWA WALKA

Reszta z zakupów, kieszonkowe od rodziców, drobne na lody, lizaka czy batonika… co z tym zrobić? Zachować dla siebie czy podarować chorym dzieciom? To Twoja decyzja i Twój eksperyment. Sprawdź co się dzieje w sercu, gdy oddajesz to, co masz komuś, kto jest w potrzebie.

Jeśli masz konto na facebooku czy instagramie możesz zrobić zdjęcia z TWOJEJ AKCJI i zaprosić na stronę www.mostdonieba.pl. Możesz też zapytać nauczyciela czy nie zechciałby zrobić takiej akcji w szkole. Pomysł na konspekt lekcji możesz ściągnąć, klikając TUTAJ.

A CO ZROBIĆ, GDY JUŻ NAPEŁNISZ SWOJĄ SKARBONKĘ?
Przelew można zrobić na różne sposoby. Najprościej – wejść na stronę www.mostdonieba.pl, gdzie można skorzystać z przelewu internetowego. Przelew tradycyjny można natomiast wykonać na poczcie lub w banku. Wystarczy wpisać numer konta 82105010121000009030653829

W tytule napisz: Darowizna na hospicjum dla dzieci – Skarbonka Dobra – (ewentualnie nazwa szkoły)

Dziękujemy i życzymy dużo wytrwałości.

Zacznij od groszy. Najczęściej ich nie doceniamy. Po pewnym czasie okazuje się, że łączą się w złotówkę, dwie... Każde 12 zł to minuta funkcjonowania całego hospicjum. Jeśli w twojej klasie, szkole czy firmie uda się uzbierać 720 zł, wiedz, że dzięki Tobie całe hospicjum w Wilnie mogło działać kolejną godzinę. Czy to nie piękne? Godzina wśród przyjaciół. Godzina pokoju i miłości. Dzięki Tobie.
Wystarczy napisać do Fundacji Aniołów Miłosierdzia na adres fundacja@aniolowie.org, że chcesz się włączyć do akcji. Prześlemy je bezpłatnie na wskazany adres. Napisz ile szablonów potrzebujesz. Możesz zamówić dla całej szkoły lub drużyny.
Wspólne wycinanie skarbonki, aukcje rysunków lub własnych wypieków, oglądanie filmu o hospicjum w Wilnie - to tylko niektóre z propozycji, z których skorzystało już ponad 4 tysiące uczniów w Polsce. Napisz do Fundacji: podeślemy propozycje konspektów lekcji i innych działań na rzecz hospicjum dla dzieci.
Mała Rita napisała do szefa swojego taty list, w którym własnymi słowami zachęcała do postawienia Skarbonek Dobra w jego firmie. Pomysł podchwyciło kilka firm. Może i ty spróbujesz?
Przelew można zrobić na różne sposoby. Najprościej – wejść na stronę www.mostdonieba.pl, gdzie można skorzystać z przelewu internetowego. Przelew tradycyjny można natomiast wykonać na poczcie lub w banku. Wystarczy wpisać numer konta: Fundacja Aniołów Miłosierdzia 82105010121000009030653829 W tytule napisz: Darowizna na hospicjum dla dzieci – Skarbonka Dobra – (ewentualnie nazwa szkoły)
Osoby fizyczne od podstawy opodatkowania mogą odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu, natomiast osoby prawne od podstawy opodatkowania mogą odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 10% uzyskanego dochodu.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com