Arka Noego zagrała dla hospicjum w Wilnie – uzbieraliśmy ponad 29000zł

Niezwykłe, wzruszające wydarzenie online. Dzieci z Arki Noego zaśpiewały dla chorych dzieci przebywających w wileńskim hospicjum. Koncert był transmitowany w mediach społecznościowych Muzeum II Wojny Światowej, które było organizatorem tego wydarzenia. Ponadto wydarzenie było można zobaczyć na antenie TVP3 Gdańsk.

Obejrzyj koncert:

Trzy zaskoczenia:
1. Zaskoczeni hojnością. W trakcie koncertu Arki Noego w Gdańsku przekazaliście na jedyne hospicjum dla dzieci na Litwie aż 29 181,61 zł. Czy już Wam ktoś dziś mówił, że jesteście kochani? ?
2. Zaskoczeni przyjaźnią. Musimy to powiedzieć. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku – nazwa sugeruje, że powstaliście, by ukazywać prawdę o wojnie. To jest oczywiście bardzo ważne, ale… to dla Was było za mało. Tym koncertem udowodniliście, że pragniecie uczyć “Jak dążyć do pokoju i jak budować mosty między ludźmi”. Mieć w Was Przyjaciół to bezcenny dar i zaszczyt dla każdego.
3. Zaskoczeni pięknem. ARKA NOEGO OFFICIAL – będziemy to Wam powtarzać nieustannie: jesteśmy przekonani, że z Wami śpiewa Bóg. Codziennie. Nasi kochani “Ambasadorzy od serca”!
Zobacz jak na wydarzenie zapraszał Robert “Litza” Friedrich…

… i S. Michaela Rak:

Organizator:
Partner koncertu:
Patronat medialny:
Radio Gdańsk S.A.
Gość Niedzielny
Gdańsk Strefa Prestiżu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com