Nietypowy prezent na urodziny s. Michaeli Rak (GALERIA FOTO)

18 lipca (sobota) świętujemy urodziny s. Michaeli Rak. Od wielu tygodni szykowaliśmy dla niej niespodziankę. Łatwo nie było, bo co można dać człowiekowi, który cały jest darem? Długo się zastanawialiśmy i w końcu - dzięki intuicji jednego z naszych Wolontariuszy - postanowiliśmy okazać to, o co s. Michaela modli się dla całego Kościoła i świata... jedność i miłość. Po prostu. Jak je okazaliśmy?

Dzięki polskiej firmie (Grupa RW) zawisły wielkoformatowe reklamy z zachętą do wsparcia kilku hospicjów - zarówno tych, które dziś s. Michaela prowadzi w Wilnie, jak i tych, które nosi w swoim sercu (Hospicjum Św. Kamila i Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza).
Reklamy można podziwiać w Białymstoku, w Gorzowie Wielkopolskim i w Warszawie. Do tego nietypowego prezentu włączyli się Przyjaciele z takich zgromadzeń i ośrodków, jak np.: Franciszkanie, Dominikanie Służew, Salezjański Dom Maryi Królowej Pokoju, Chrystusowcy, Jezuici w Polsce, a także Lednica 2000, Bractwo Małych Stópek oraz Nadmorski Dom Rekolekcyjny.

Chcesz się włączyć? Pomóż jak możesz - kochaj, wspieraj, módl się... w tym niespokojnym czasie, gdy jest tyle podziałów i nienawiści, idźmy razem ścieżką miłosierdzia. To najlepsza droga do pokoju i pojednania.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com