Miłość Cię znajdzie – spacer po Moście do Nieba

Miłość Cię znajdzie, nawet jeśli się zgubisz. Zostawiłeś ślad. Zobacz jaki.

Za nami (i w nas) długo oczekiwane otwarcie pierwszego hospicjum dla dzieci na Litwie. Wprawdzie w całej tej historii odegraliśmy jedynie rolę małego osiołka, ale może dlatego jesteśmy tak zadziwieni. Traktujemy to jako niezasłużony dar, że mogliśmy się choć trochę przydać a przede wszystkim, że mogliśmy być świadkami tak wielu cudów. Cudów nadziei wbrew nadziei, ufności wbrew wszelkim kalkulacjom – pod górkę i pod wiatr, niezwykłej ofiarności wielkich i heroicznej ofiarności maluczkich a przede wszystkim modlitwy cierpiących, pielgrzymów, dzieci, cichych i bezimiennych – tysięcy, tysięcy ludzi na całym świecie.

Gdy nagrywaliśmy „Spacer po Moście do Nieba”, towarzyszyło nam ogromne wzruszenie a jednocześnie poczucie przebywania w miejscu świętym – przygotowanym do przyjęcia z ufnością i miłością jednej największych tajemnic świata, którą jest cierpienie niewinnych.
To miejsce ma różne nazwy. Betlejem Miłosierdzia, Wzgórze Nadziei czy wreszcie Most do Nieba. Ostatnio pojawiły się nowe: Diana Nausėdienė, Pierwsza Dama Litwy pierwsze hospicjum dla dzieci nazwała “Drogocenną perłą Polski przekazaną z miłością Litwie”, a Daniel Obajtek, prezes PKN ORLEN przekonywał, że to najważniejsza Ambasada Polski, “Ambasada Dobra”.
Dziś zapraszamy Cię na spacer po miejscu, które wybudowała Miłość i ta Miłość Cię znajdzie.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com