Pobudzili wszystkie okoliczne misie – wybuch radości u Dominikanów (GALERIA)

„Najlepsze scenariusze pisze ufność a najpiękniejszą muzykę – miłosierdzie” – taką mądrość wyśpiewali goście Kolędowania na Moście do Nieba. Zobaczcie co NAJLEPSZEGO ZROBILI!

Ponad 20 muzyków, setki kolędników, tysiące uśmiechów i nut oraz 5126 zł na Moście do nieba. Pierwsze hospicjum dla dzieci na Litwie otrzymało kolejny transport błogosławieństwa. Obejrzyj galerię i podeślij (choć jeden) uśmiech.

PODZIĘKOWANIA DLA GWIAZD (nie tylko Betlejemskich)
> NA POCZĄTEK aniołki, królowie, pasterze, św. Rodzino, rodzice i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 279 w Warszawie - za jasełkowe stroje, tańce i radości
> Dominikanie a szczególnie o. przeor Jakub Kruczek – dziękujemy za domowe przyjęcie i błogosławione słowa o Moście do Nieba (i że cierpliwie zniósł ojciec szalonego prowadzącego)
> Joanna Klin – za ciepłe nastroje, wysokie C i mocne wsparcie dla chórków
> Paweł Klin – za każde solo i każdy magiczny akord na gitarze i banjo
> Magda Frączek i Albert Klejc – za góralski klimat, rodzinne klimaty i że w ogóle dotarliście
> Darek Malejonek - za Dobrą Nowinę, „Triumfy” w wersji reggae i że (nagle) stworzyłeś nowy zespół (cytat z Ciebie: „Po co robić próby, skoro nam tak świetnie idzie”)
> Dominika Czajkowska-Ptak – zapewne każdy Ci to mówi, że nawet jak grasz na keyboardzie to i tak wszyscy myślą, że to Steinway (i gratulacje za podkład dla Maleo – każdy myślał, że ktoś za kulisami gra na basie)
> Grzegorz Karnas (Magnetig Violinist) – miało się wrażenie, że z każdym nowym dźwiękiem chciałeś potwierdzić, że kochasz grać z Przyjaciółmi – szczęśliwi ci Twoi Przyjaciele.
> Ilina Sawicka – podobno dźwięki harfy powstały w momencie, gdy ktoś pierwszy raz poczuł łzę radości – była cicha, ale bez niej trudno sobie wyobrazić czułość. A kolędy bez czułości trudno sobie wyobrazić.
> Daniel Wierciński – byłeś jednym z pierwszych, który zgłosił się, żeby zagrać na Moście do Nieba. Dzięki za cichą i saksofonową radość, którą wniosłeś.
> Przyjaciele z chórków – Nauczyciele radości. Koncert miał hasło: „Misiu, obudź się! Przyjdź pośpiewać”. Obudziliście niejednego misia. To pewne.
> Anna Szaja (za scenariusz, reżyserię, ogarnianie, aranże – także te „niechcący” – dobra robota od serca)
> Łukasz Nohanowicz – za to, że zacząłeś, że otworzyłeś tyle drzwi (!), że wierzyłeś i nie odpuściłeś (i że przywiozłeś Kasię a jej np. za to, że zadbała o błogosławieństwo)
> Cud w Dolinie Baka – a najbardziej Marta Linke-Kicińska – za szczerość kolędy Józefa i hymn Aniołów – wdzięczność do końca świata
> Kochani WOLONTARIUSZE z przeróżnych przecudnych zakątków dominikańskich: Daria Żaczek, Anna Sułkowska, Agnieszka Dmowska, Tomek Błachowicz, Asia Farjaszewska, Małgosia Pyza, Piotr Kosmicki - kłaniamy się Wam cicho, ale nisko 🙂
> KOLĘDNICY – za wszystkie wspólnie zwrotki i refreny, ukłony, uśmiechy i oklaski a także za każdą złotówkę – Wy również zbudowaliście pierwsze hospicjum dla dzieci na Litwie. Pamiętajcie o tym. My nie zapomnimy.

> Fot.: Łukasz Leksowski - DZIĘKI za super zdjęcia - bronią się same.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com