Tears In Heaven – Agnieszka Musiał śpiewa na Moście do Nieba

Agnieszka Musiał, wokalistka zespołu “Owca”, gwiazda takich wydarzeń, jak np. “Betlejem w Polsce” czy “Koncert Jednego Serca Jednego Ducha” została Ambasadorem Mostu do Nieba! Posłuchaj jak śpiewa specjalnie dla hospicjum dla dzieci w Wilnie. Poruszające

“DLACZEGO zdecydowałam się zostać Ambasadorką Mostu do Nieba? Gdy pierwszy raz usłyszałam o s. Michaeli Rak, pomyślałam: jak ona to robi? Prowadzi dzieła, które przerastają ludzkie siły. Stworzyła jedyne hospicjum na Litwie, teraz buduje w Wilnie pierwsze hospicjum dla dzieci. To musi być człowiek wiary. Człowiek, który daje nadzieję. Jej hospicjum to prawdziwy most do nieba, dom życia, w którym wszystko, co ziemskie konfrontuje się z wiecznością i do niej zaprasza. Miejsce, w którym dzieją się cuda dotykające chorych, ich rodzin, bliskich. Pomagając wybudować pierwsze hospicjum dla dzieci na Litwie realnie przyczynimy się do tych cudów. To ogromny zaszczyt”.

Dwa słowa o nowym Ambasadorze
Agnieszka Musiał – piosenkarka, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka wydziału jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Jej solowa płyta “Błogo” zaskakuje pięknością brzmień, świeżością motywów i wskazuje na Twórcę Piękna. Wokalistka zespołu Owca, który wraz z o. Adamem Szustakiem podczas Wielbień w całym kraju gromadzi tysiące młodych osób. Jej anielski głos można usłyszeć podczas koncertów Betlejem w Polsce czy Jednego Serca Jednego Ducha.

Realizacja filmu: Michał Bernardyn
Produkcja filmu: Soul seed media

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com