Skarbonka Dobra – przygoda miłosierdzia

„Skarbonka Dobra” to akcja dla każdego, kto chciałby sprawdzić jak smakuje dobro. Jak do niej dołączyć? Wystarczy pobrać szablon – o tutaj: Skarbonka-Dobra_A4-CMYK-min – włożyć sztywny papier do drukarki, naostrzyć nożyczki i uzbroić się w klej. Jeśli nie masz drukarki, napisz do nas (fundacja[at]aniolowie.org) – prześlemy piękne gotowe wydruki na kredowym kartonie.

Zanim wytniesz skarbonkę pomódl się: BOŻE, NIE DAJ MI, BYM TRACIŁ OSZCZĘDZAJĄC, LECZ ZYSKIWAŁ ROZDZIELAJĄC

Co dalej? Po prostu do dzieła. Sięgnij po nożyczki i wytnij skarbonkę. Jeśli chcesz najpierw obejrzeć instrukcję, zerknij poniżej. Gdy już sobie z tym poradzisz (a pewnie zrobisz to szybko, bo jesteś urodzonym super-ekstra-wycinaczem-skarbonek) możesz wszystko jeszcze pokolorować, dodać rycerskie tarcze lub serduszka, podpisać swoim imieniem i w ogóle wszystko zrobić sam. To będzie TWOJA SKARBONKA DOBRA.

Teraz zaczyna się prawdziwa walka. Reszta z zakupów, kieszonkowe od taty, drobne na lody, lizaka czy batonika… co z tym zrobić? Zachować dla siebie czy podarować chorym dzieciom? To Twoja decyzja i Twój eksperyment. Sprawdź co się dzieje w sercu, gdy oddajesz to co masz komuś, kto jest w potrzebie. Jeśli masz konto na facebooku czy instagramie możesz zrobić zdjęcia z TWOJEJ AKCJI i zaprosić na stronę www.mostdonieba.pl. Możesz też zapytać nauczyciela czy nie zechciałby zrobić takiej akcji w szkole.

A co zrobić, gdy już napełnisz swoją skarbonkę?

Zawartość skarbonki możesz przesłać s. Michaeli Rak na różne sposoby:

  1. Najprościej – wejdź z mamą lub tatą na stronę www.mostdonieba.pl, gdzie można skorzystać z przelewu internetowego.
  2. Przy okazji spaceru – zabierz rodziców na spacer na pocztę lub do banku. Gdy już tam dotrzecie, wypiszcie formularz przelewu. Poniżej znajdziesz to, co trzeba napisać:
    Fundacja Aniołów Miłosierdzia
    (Nr konta:) 82105010121000009030653829
    W tytule napisz: Darowizna na hospicjum dla dzieci – Skarbonka Dobra – Twoje Imię i Nazwisko.
  3. Przy okazji wycieczki do Wilna lub Warszawy – przywieź do swoją skarbonkę do hospicjum w Wilnie lub siedziby Fundacji Aniołów Miłosierdzia w Warszawie. Twoje skarby ze skarbonki trafią na konto hospicjum 🙂

Dziękujemy i życzymy dużo wytrwałości.

Ps. Autorką projektu skarbonki jest Weronika z Mavelo.pl Polecamy jej przepiękne pomysły.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com